Складова успіху - плідна співпраця з роботодавцями

 

Взаємодія з роботодавцями допомагає розв’язанню головних завдань державної служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню безробітних, стримування безробіття та пом’якшення його наслідків. Зміцнення співпраці дозволяє також прискорити укомплектування кадрами підприємств, забезпечити роботодавців робочою силою відповідно до їх потреб.
Будівництво є рушійною силою економіки, оскільки воно забезпечує додаткові робочі місця і в інших галузях – це виробництво будівельних матеріалів, логістика, транспорт та інші послуги.
Співпраця із будівельною організацією ПП «Бачкуринська СКС»триває з 1994, з моменту створення Державної служби зайнятості. За роки співпраці приватним підприємством до Монастирищенської філії Черкаського обласного центру зайнятості було подано понад 7500 вакансій. Основний напрямок роботи підприємства – виготовлення цегли, яку постачають на будівництво не лишу у Черкаській області, а й у інші суміжні області, тому вакансії, які підприємство виставляє це: садчик, виставник, кочегар-випалювач.
Співпрацяі з Монастирищенською районною філією Черкаського центру зайнятості має сезонний характер і замовлення працівників відбувається навесні. Щороку, перед тим як приступити до роботи у ПП «Бачкуринська СКС», безробітні проходять КЦП за навчальною програмою«Особливості в технологіях та охорона праці при виготовленні цегли». Цього року у ПП «Бачкуринська СКС» до роботи вже приступили 25 безробітних, що перебували на обліку у службі зайнятості.

Повернутись