Сьогодні члени постійної комісії обговорили питання порядку денного засідання постійної комісії

  Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності, яку розпочав та вів голова постійної  комісії Володимир Левадський.

     В ході засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, заступник голови районної ради Майя Фариба та депутати районної ради.

     Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Оксана Недогода ознайомила  присутніх із змінами, внесеними до рішення районної ради від 20.12.2018 № 31-18/VII «Про районний бюджет на 2019 рік» та із змінами внесеними  до рішення районної ради від 18.12.2019 № 42-29/VII «Про районний бюджет на 2020 рік».

   Далі члени постійної комісії перейшли до розгляду питань, що стосувалися комунального майна, а саме ознайомилися з проектами рішень районної ради про оренду приміщень та транспортних засобів та із проектом районної програми благоустрою та утримання центральної площі міста на 2020-2022 роки.

    Детально обговоривши проекти рішень, члени постійної комісії вирішили винести їх на розгляд засідання позачергової 43 сесії районної ради .

Повернутись