Сьогодні члени президії опрацювали питання порядку денного чергової сесії Монастирищенської районної ради

   

Сьогодні під керівництвом голови районної ради Миколи Орендарчука  відбулось засідання президії Монастирищенської районної ради.  

   Депутати погодили порядок денний чергової сесії, проекти рішень та зміни, які вносилися під час засідань постійних комісій. 

    Зокрема, під час засідання президії було заслухано звіт голови районної ради про його діяльність за період 2017 року.

   Також було розглянуто проекти таких районних програм: про Програму підтримки рівня бойової готовності  військової частини Національної гвардії України 3061 на 2018-2020 роки; про програму підтримки діяльності Монастирищенського районного військового комісаріату на 2018-2019 роки; про внесення змін до рішення районної ради від 29.05.2012 № 14-13/VI«Про районну цільову програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року», про внесення змін до рішення районної ради від 24.03.2016 № 5-11/VI «Про районну цільову програму підвищення якості шкільної природничо – математичної освіти на період до 2017 року»; про внесення змін до рішення районної ради від 04.02.2016 № 4-7/VII«Про районну програму «Шкільний автобус» на 2016 – 2020 роки».

 Депутати районної ради обговорили питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

     Члени президії розглянули та підтримали ряд питань, що стосуються комунального майна : про оренду приміщень; про перелік об’єктів нерухомого майна та реєстру корпоративних прав та інші.

    Заслухали та обговорили проекти звернення депутатів Монастирищенської районної ради; про депутатський запит депутата районної ради Орендарчука С.М.

     На засіданні президії значного обговорення зазнали кадрові питання : про призначення на посаду директора дитячо – юнацької спортивної школи; про призначення на посаду директора закладу дошкільної освіти (ясла – садок) «Золота рибка» Монастирищенської районної ради Черкаської області; про врегулювання трудових відносин з директором закладу дошкільної освіти (ясла – садок) загального типу «Колобок» Монастирищенської районної ради Черкаської області; про звільнення завідуючої закладу дошкільної освіти (ясла – садок) «Усмішка».

     На завершення засідання члени президії підтримали проекти рішень про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. 

     Депутати районної ради, обговоривши усі проекти рішень, вирішили винести їх на розгляд чергової сесії Монастирищенської районної ради, яка відбудеться 6 березня 2018 року о 10 годині. 

                                     

                     Виконавчий апарат районної ради

Повернутись