Сьогодні члени президії районної ради обговорили питання порядку денного чергової сесії Монастирищенської районної ради

 

    Голова Монастирищенської районної ради Микола Орендарчук сьогодні, 19 вересня, провів  засідання президії районної ради, у якому взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода,  депутати районної ради, запрошені,  які обговорили питання, що будуть розглядатися на черговій 28  сесії районної ради.

    На порядок денний засідання було винесено 23 питання.

Головний лікар РЦ ПМСД, Людмила Редванська,  ознайомила усіх присутніх із Програмою розвитку первинної медико-санітанорної допомоги у Монастирищенському районі.

  Спеціаліст сектору регіонального розвитку райдержадміністарці,ї Ольга Огнєва, інформувала з питання про внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення Монастирищенського району на 2016-2020 роки.

     Потім члени президії перейшли до розгляду питання про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII "Про районний бюджет на 2018 рік". Т.в.о.начальника фінансового відділу райдержадміністрації, Олег Кошовий, зазначив, що винесення на розгляд сесії проекту рішення про внесення змін до районного бюджету викликане передачею інших субвенцій районному бюджету місцевими радами, розподілом коштів від перевиконання доходної частнини станом на 01.09.2018 та перерозподілом видатків. 

    Далі начальник відділу освіту РДА, Тетяна Ганжала, ознайомила із змінами у структурі та чисельності установ освіти району на 2018 рік. Директор комунальної установи "Монастирищенський районний інклюзивно-ресурсний центр Монастирищенської районної ради", Оксана Шуст, ознайомила із Статутом та графіком роботи комунальної установи. Директор районної центральної бібліотеки, Валентина Григораш, для затвердження подала Статут Монастирищенської районної централізованої бібліотечної системи у новій редакції. 

   Члени президії ознайомилися із текстом звернення депутатів Монастирищенської районної ради до Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради та Державного агенства автомобільних доріг України щодо вжиття термінових заходів з ремонту та утримання автомобільних доріг в районі та з депутатським запитом депутата районної ради Шевчука В.С., а також підтримали звернення Тальнівської районної ради. 

    Заслухавши питання про затвердження розпоряджень голови районної ради, члени президії перейшли до розгляду питань, що стосуються комунального майна, а саме : про оренду приміщень та майна і про надання згоди на безоплатну передачу друкованої продукції НАПН України. 

   Директор лісогосподарського підприємства, Анатолій Косянчук,  доповідав з питання про дозвіл на відпуск лісопродукції та пиломатеріалів.     

 На завершення засідання, депуати районної ради підтримали питання про затвердження технічної докуменатції про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. 

   Детально вивчивши та обговоривши питання порядку денного засідання президії , депутати вирішили винести їх на розгляд  чергової сесії Монастирищенської районної ради, яка відбудеться 20 вересня 2018 року о 10 годині.

    

                                                            Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись