Сьогодні - День Державного Прапора України

 

 

Шановні монастирищани!

         Щиро вітаю вас із Днем Державного Прапора України!
 
         Закономірно, що країна віддає шану своєму головному символу напередодні свята Незалежності. У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Державний прапор України втілює в собі давнє прагнення  українців жити вільно в мирі й добробуті, він прийшов до наших сердець тернистими шляхами буття. Саме з цим синьо-жовтим стягом наш народ пройшов тяжкі випробування, здобув незалежність і свободу.
 
      Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праці, краси рідної землі. Він має здатність кликати не тільки на урочисті мітинги й свята, а й на боротьбу за свободу та честь нації. Це наш історичний дух, наша совість і наша незламність, це вічно жива пам'ять і вічна мрія українців. 
 
     Прапор Незалежної України, піднятий з нагоди подій державного значення, є тим об'єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле – Український народ. Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!
 
     Щиро вітаю вас, дорогі монастирищани, зі святом, бажаю мудрості, патріотизму, взаємної шани, злагоди, добра та миру.
 
 
 
З повагою
 
Голова районної ради                                          М.О.Орендарчук
                                                                                  

 

Повернутись