Сьогодні День працівників статистики України

 

 

  5 грудня щорічно відзначається в Україні професійне свято — День працівників статистики України. Це свято було засновано в грудні 2002 року, а дата для нього була обрана в зв’язку з проведенням у 2001 році першого Всеукраїнського перепису населення як одного з наймасштабніших видів статистичної роботи.

    Державна статистична діяльність в Україні здійснюється відповідно до закону «Про державну статистику» та включає збір і обробку статистичної інформації про різних масових демографічних, економічних, соціальних та інших явищах і процесах, які відбуваються по всій території країни.

     Шановні працівники статистики! Сердечно вітаємо вас із нагоди професійного свята.

     На вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати, але й правильно, точно узагальнювати. 

     Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, що прагне зміцнення та розвитку.

     Тож з нагоди свята щиро бажаємо вам здоров'я, успіхів, благополуччя, миру й злагоди, довголіття, щастя, добра і всього найкращого. І нехай завжди справджуються ваші найзаповітніші мрії та сподівання.

 

Виконавчий апарат районної ради 

 

 
Повернутись