Сьогодні - День вишиванки

 

 
    Травень надзвичайно багатий на свята. Але є серед них чи не найдорожчі - свята День матері та День сім’ї. Поруч з ними крокує, ніби прикрашаючи і доповнюючи, а ще більше нерозривно з ними пов’язане, свято День української вишиванки. 
   Мамина пiсня, отчий дiм, бабусина вишиванка, прозора криниця, з якої пили воду ще наші предки — це наша родовiдна пам’ять, нашi символи, наша історія, яку повинні пам’ятати всі, щоб бути сильними, непереможними. 
   Здавна в Україні ставлення до одягу було дбайливим і шанобливим. Матері, вишиваючи одяг своїм дітям, вкладали всю свою ніжність і молитву до Бога про збереження дорогих чад. Українська вишиванка служила як прикрасою так і оберегом, а ще й своєрідним документом, за яким можна було визначити з яких країв родом власник вишиванки. 
      Вшановуючи національні традиції та цінності українського народу, сьогодні працівники виконавчого апарату Монастирищенської районної ради та Монастирищенської райдержадміністрації долучилися до заходів з відзначення Дня вишиванки. Більшість працівників на роботу вийшли у вишиванках. Деякі речі створені самими працівниками, які отримують велике душевне задоволення від того, що перейняли майстерність української вишиванки. У приміщенні районної ради сьогодні панує піднесений настрій, який легко передається відвідувачам.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись