Сьогодні - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 
 Шановні монастирищани!
 
     15 лютого Україна урочисто вшановує учасників бойових дій на території інших держав. Велика кількість українських військовослужбовців і працівників Збройних сил України виконували відповідальні миротворчі завдання в Іраку й Сирії, Лівані та Югославії, Сьєра-Леоне й Ліберії та багатьох інших державах. Ризикуючи своїм життям, вони чесно виконали                                                                          присягу.

     Тисячі наших хлопців пройшли через Афганістан і несуть його тепер у своїх серцях. Майже десятиліття тривала ця війна, в якій загинули понад 3 тисячі українців, серед них двоє наших земляків - Віктор Корченюк і Григорій Кшемінський.

     Але вони живуть у пам’яті бойових друзів, вони назавжди залишаться у згорьованих материнських серцях, вони стали історією в пам’яті людській і житимуть вічно.

  Можна по-різному оцінювати події в Афганістані, але ми не сумніваємося, що наші воїни чесно й самовіддано виконували свій військовий обов’язок і заслуговують на суспільне визнання та повагу. Низько схиляємо голови перед пам’яттю полеглих. Ми ніколи не забудемо тих, хто не повернувся!

   Доля знову перевіряє нас на міцність. Нині військовослужбовці, бійці добровольчих батальйонів виконують свій конституційний обов’язок на сході України, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. І досвід саме воїнів-інтернаціоналістів важливий, як ніколи. Їх активна громадська позиція під час Революції Гідності, мужність і героїзм під час бойових дій на сході країни стали взірцем патріотичного служіння Україні.

  Висловлюю учасникам бойових дій щиру вдячність за мужність і самовідданість, за внесок у патріотичне виховання молоді й бажаю міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, мирного неба над Україною! 

 

З повагою 

Голова районної ради                                              М.О.Орендарчук

Повернутись