Сьогодні депутати районної ради обговорили проекти рішень чергової сесії Монастирищенської районної ради

     Сьогодні голова районної ради Микола Орендарчук провів спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності та з питань освіти, культури, охоони здоров’я, засобів масової інформації, молоді та спорту і президії районної ради. 

   В ході засідання взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, заступик голови райдержадміністрації Руслан Терещук, начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий, директор РЦКД Любов Гринь, головний лікар ЦРЛ Наталія Мороз, директор ДМШ Віталіна Подолянюк, директор Лукашівського навчального закладу Валентина Телюк, начальник Монастирищенського районного сектору  філії Державної устангови " Центр пробації" Микола Редванський, завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Сергій Шудра, депутати районної ради. 

     Микола Олексійович ознайомив усіх присутніх із порядком денним спільного засідання.

   Завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Сергій Шудра доповідав з питання про хід виконання Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значенння Моанастирищенського району на 2016 - 2020 роки. 

    Микола Редванський, начальник Монастирищенського районного сектору, ознайомив із необхідністю затвердити Програму організаційногозабезпечення діляьності роботи Монастирищенського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Черкаській області на період 2020 - 2022 роки. 

    Далі депутати районної ради перейшли до розгляду освітянських проектів рішень, а саме заслухали нову редакцію Статуту музичної школи та Статуту Лукашівської початкової школи. Члени президії та постійних комісій підтримали проекти рішень про надання дозволу на створення класу з інклюзивною формою  навчання на базі Шарнопільського ЗЗСО І - ІІІ ступенів та на базі Халаїдівського ЗЗСО І - ІІ ступенів. 

     Начальник відділу районної ради Оксана Дахно інформувала з питання про передачу майна ліквідованого Степівського НВК та про реалізацію транспортних засобів. Також депутати розглянули проекти рішень про дозвіл на придбання основних засобів та про дозвіл на проведення конкурсу на право оренди приміщення. 

   Депутати районної ради розглянули та підтримали проекти рішень районної ради про вклад до статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю "Мрія - 2019". 

   Головний лікар Монастирищенської ЦРЛ Наталія Мороз ознайомила усіх присутніх із проектом рішення районної ради про створення комунального некомерційного підприємства "Монастирищенська центральна районна лікарня" Монастирищенської районної ради Черкаської області.

 Члени постійних комісій та президії районної ради розглянули та підтримали зміни у структурі та чисельності установ культури району на 2019 рік та підтримали депутатський запит депутатів районної ради Безелюк Т.В., Жука В.П., Онищук А.В та Орендарчука С.М. 

    Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий зазначив у необхідності винести на розгляд засідання сесії районної ради проекту рішення районної ради про внесення змін до районного бюджету, у зв’язку з передачею інших субвенцій районному бюджету місцевими радами, розподілом субвенцій з державного бюджету та перерозподілом видатків між галузями, кодами економічної класифікації. 

   На завершення спільного засідання депутати районної ради запропонували винести на розгляд сесії районної ради питання про забезпечення збереження майна ліквідованих навчальних закладів району  та  ліквідація Зюбриського ЗСО І ступеня. 

   Депутати районної ради детально обговоривши усі проекти рішень районної ради, вирішили винести їх на розгляд чергової сесії Монастирищенської районної ради. 

                                                                                                Виконавчий апарат районної ради 

 

 

Повернутись