Сьогодні депутати районної ради опрацювали питання порядку денного президії та постійної комісії

Сьогодні відбулося спільне засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики , приватизації та власності і президії районної ради .
У засіданні спільного засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, депутати районної ради та запрошені.
У ході роботи учасники засідання попередньо обговорили питання, запропоновані для винесення на розгляд чергової сесії районної ради. Зокрема, рекомендовано винести на розгляд сесії районної ради питання про районну програму Вдосконалення інформаццйно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Монастирищенскої ДПІ Уманського управління ГУ ДПС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Монастирищенського району на 2020 рік; надання дозволу на виділення пиломатеріалів; про списання оснновних засобів.
На засіданні комісії та президії депутати детально ознайомилися із проєктом рішення районної ради про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2019 №42-29/VII "Про районний бюджет на 2020 рік".
Розглянуті питання порядку денного спільного засідання погоджені для винесення на розгляд чергової сесії районної ради.
 
Повернутись