Сьогодні депутати районної ради підтримали усі питання порядку денного чергового засідання

 
 
   Сьогодні, 29 жовтня , під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука відбулася 41 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.
      У роботі сесії взяли участь 21 депутат районної ради,  керівники установ та закладів освіти й охорони здоров’я району, сільські голови, представники засобів масової інформації.
   До порядку денного пленарного засідання районної ради було внесено 20 питань, які відповідно до Регламенту роботи районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
    Розпочали засідання з розгляду питання про районну Програму підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства "Монастирищенська центральна районна лікарня" Монастирищенської  районної ради Черкаської області.    
  Далі депутати районної ради заслухали та підтримали зміни до районної Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Монастирищенської ДПІ Уманського управління ГУ ДФС у Черкаській області , збільшення надходжень до бюджету Монастирищенського району на 2019 рік.
   У ході роботи було заслухано та підтримано рішення про передачу нерухомого майна та основних засобів ліквідованих ЗЗСО І - ІІ ступенів.
   Далі  депутати районної ради перейшли до розгляду питань, що стосуються комунального майна : про передачу основних засобів, про продовження договору оренди, про погодження переліку платних послуг та розміру плати за надання платних послуг. Далі перейшли до розгляду освітянських питань. Депутати районної ради підтримали проекти рішень про надання дозволу на створення групи з інклюзивною формою навчання на базі групи № 10 закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Усмішка", про реорганізацію закладів загальної середньої освіти та про створення Монастирищенського освітнього округу.
    На завершення засідання обранці районної ради  підтримали кадрові питання. 
 
                                               Виконавчий апарат  арйонної ради 
 
 
 
    
 
 
Повернутись