Сьогодні голова районної ради провів засідання президії районної ради

Сьогодні голова районної ради Микола Орендарчук провів засідання президії Монастирищенської районної ради.
В ході засідання взяли участь депутати районної ради , заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, заступник голови районної ради Майя Фариба, запрошені.
Микола Олексійович розпочав засідання привітанням з Днем народження директора районної бібліотеки Валентину Григораш, побажавши міцного здоров’я, достатку, щастя, затишку, тепла та миру.
Голова районної ради ознайомив усіх присутніх із порядком денним засідання. Підтримавши його, члени президії перейшли до детального проектів рішень.
Депутати районної ради підтримавши проекти Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2020 рік та Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини в Монастирищенському районі на 2020-2024 роки, перейшли до детального обговорення освітянських та кадрових питань.
Члени президії підтримали також проекти рішень районної ради про оренду приміщення та про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж с. Владиславчик Монастирищенського району Черкаської області.
Усі присутні заслухали зміни внесенні до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік» та про районний бюджет на 2020 рік.
Обговоривши усі питання порядку денного президії, депутати вирішили винести їх на розгляд сесії районної ради, яка відбудеться 18 грудня 2019 року.

                                                     Виконавчий апарат районної ради 

На изображении может находиться: в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, стол и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

 

Повернутись