Сьогодні - Міжнародний день захисту дітей

 
 
  Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій та сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідний край. 
   Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення всіх задумів. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів і здібностей нашої юні, забезпечити їй належний рівень виховання та дотримання прав дитинства.
  Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Ми повинні не тільки у цей день, а й щоднини зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. Переконаний, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.
   Бажаю вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку.
   Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!
 
 
 
З повагою
Голова районної ради                                               М.О.Орендарчук

 

Повернутись