Сьогодні на Монастирищині відзначили День Соборності України

    Сьогодні з нагоди відзначення Дня Соборності України  на Монастирищині  голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, виконавчий апарат районної ради ,  начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації , громадськість міста  взяли участь у церемонії покладання квітів до підніжжя  пам’ятника Т.Г.Шевченку.

  В актовій залі дитячої музичної школи  проведено урочистості  до Дня Соборності України.

   «Соборність – це символ  боротьби за волю, порозуміння між людьми…І часточка надії і віри в майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною. День Соборності України покликане виховати в нас почуття соборності, єднання, свободи в незалежній країні. Це свято має стати об’єднуючим чинником для всього українського народу. Тож ми повинні працювати на ідею загальнонаціональної єдності, адже відродження Вітчизни — це єдність наших душ, воскресіння духовності, культури, мови»,- зазначив у своєму виступі голова районної ради Микола Орендарчук. Також голова районної ради побажав усім присутнім міцного здоров’я, злагоди, миру та єдності.

  Святковий настрій усім присутнім  подарували художні аматорські колективи районного будинку культури, дитячі танцювальні та вокальні колективи, які подарували чудовий концерт

Також цього дня у всіх навчальних закладах району, районній дитячій бібліотеці проведено  тематичні виховні години та виставки  з  нагоди відзначення Дня Соборності України.

 

 

Повернутись