Сьогодні обговорили питання порядку денного засідання постійної комісії

Сьогодні, 15 вересня, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту, яке провела голова комісії Ольга Ковальська. У засіданні комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба.

         У ході роботи комісія попередньо обговорила питання, запропоновані для винесення на розгляд чергової сесії районної ради. Зокрема, рекомендовано винести на розгляд сесії районної ради питання про призначення директора комунального закладу «Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності», про надання дозволів на створення класів з інклюзивною формою навчання на базі Аврамівської  філії  опорного ЗЗСО МСШ І-ІІІ  ступенів №5, на базі Сатанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та групиз інклюзивною формою навчання на базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золота рибка».

    На засіданні комісії депутати детально ознайомилися з розпорядженнями голови районної ради, прийнятими у міжсесійний період, рекомендованими для затвердження районною радою. 

     Розглянуті питання порядку денного комісії погоджені для винесення на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

Повернутись