Сьогодні проведено чергову 39 сесію районної ради

 
   29 серпня 2019 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання чергової тридцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
   У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Леся Онищак, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, голови територіальних громад району, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, директори закладів загальної середньої освіти району, представники місцевих засобів масової інформації.  
   Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
   Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.
  До порядку денного тридцять дев’ятої сесії було включено 21 питання. У роботі сесії районної ради взяли участь 19 її депутатів.
  На початку засідання обранці району заслухали інформацію про виконання Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення Монастирищенського району за 2016-2020 роки (доповідав завідувач сектору містобудування та архітектури РДА Сергій Шудра).
  Після цього депутати затвердили програму організаційного забезпечення діяльності роботи Монастирищенського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області на 2020-2022 роки (доповідав начальник Монастирищенського районного сектору Микола Редванський).
   Далі депутати затвердили у новій редакції Статут районної дитячої музичної школи, проект якого попередньо був опрацьований трудовим колективом закладу освіти, Статут Лукашівської початкової школи, а також надали дозвіл на створення перших класів з інклюзивною формою навчання на базі Шарнопільського та Цибулівського закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, третього класу  -  на базі Халаїдівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів; прийняли рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Монастирищенська районна лікарня», про ліквідацію Зюбриського закладу загальної середньої освіти І ступеня, про зміну назви Княже-Криницької сільської ради Монастирищенського району; внесли зміни до структури і чисельності районного центру культури й дозвілля та підтримали депутатський запит депутатів районної ради щодо сприяння у відкритті  міжміського автобусного  рейсу  через села Шарнопіль, Зарубинці, Зюбриха.
   У ході роботи сесії депутати прийняли низку питань, що стосуються утримання комунального майна та внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік.
 
Виконавчий апарат районної ради
 
 
 
Повернутись