Сьогодні проведено навчання з головами місцевих рад

 

    17 лютого відбувся семінар-навчання голів виконавчих комітетів сільських рад району, який провів голова районної державної адміністрації Олег Недогода. У семінарі взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, керівник апарату райдержадміністарції Галина Темченко, а також начальники відділів, інших структурних розділів райдержадміністрації.
  У ході семінару-навчання заступник начальника управління юстиції з питань державної реєстрації Василь Бріт ознайомив присутніх з порядком реєстрації речових прав на нерухоме майно.
    Крім цього, сільських голів було проінформовано про збір податків на нерухоме майно та землю – доповідав заступник начальника – начальник Монастирищенського відділення Христинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС України у Черкаській області Сергій Донець.
   Наступним важливим питанням, яке розглядалось на семінарі, було питання про спільну роботу міграційної служби та виконкомів місцевих рад з питань приписки громадян, про що присутніх повідомила Лідія Грабова, заступник начальника міграційної служби у Монастирищенському районі.
     Завідувач архівного сектору райдержадміністрації Оксана Шевчук надала інформацію про порядок користування архівними документами, Наталія Бородій, начальник відділу економіки райдержадміністрації, ознайомила сільських голів про участь виконавчих комітетів місцевих рад у конкурсах на отримання грантів, а начальник відділу культури і туризму РДА Юрій Кудин озвучив умови та терміни проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності працівників культури та аматорів народного мистецтва.
     У ході семінару-навчання сільські голови мали можливість задати питання, які їх цікавлять, фахівцям галузей, та отримати вичерпні відповіді.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись