Сьогодні річниця з дня загибелі нашого земляка...

Картинки по запросу віталій шамрай

 

  Віталій Володимирович Шамрай народився 1990 року в місті Монастирище. Рано втратив батька.  2007 року закінчив 11 класів Монастирищенської загальноосвітньої школи № 1, в  2010 році  — Іллінецький державний аграрний коледж за спеціальністю «Агрономія, організація і технологія фермерського господарства». Працював у ТОВ «Агровет Атлантик» апаратником виробничої дільниці.

    Перебував на військовому обліку призовників у Монастирищенському райвійськкоматі, мав відстрочку від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами.

    Під час війни 17 травня 2016 року вступив на військову службу за контрактом до 169-го навчального центру "Десна". В липні пройшов курси снайперів і був переведений до 72-ї бригади.

     Солдат, снайпер взводу снайперів 72 -ї окремої механізованої бригади.

   Загинув 30 січня 2017 року від осколкового поранення, під час несення бойового чергування, внаслідок артилерійського обстрілу ротного опорного пункту в промисловій зоні міста Авдіївка.

   Віталій Шамрай був нагороджений Орденом "За мужність"  III ступеня, — за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі (01.02.2017, посмертно);  нагрудним знаком "За взірцевість у військовій службі"  ІІІ ступеня (01.12.2016) та Почесною відзнакою "За заслуги перед Черкащиною"  (01.02.2017, посмертно).   

     13 жовтня 2017 року на фасаді будівлі Монастирищенського НВК «Ліцей – ЗОШ І–ІІІ ступенів «Ерудит» встановили меморіальну дошку Віталію Шамраю.

Картинки по запросу зображення свічки

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись