Сьогодні відбулися засідання постійних комісій Монастирищенської районної ради

  Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції, яку розпочав та вів голова комісії Руслан Плетінка. 

    В ході засідання комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук та заступник голови районної ради Майя Фариба. 

    Депутати районної ради розглянули проекти  районної цільової програми "Призовна дільниця на 2019 - 2020 роки", Програми  організації рятування  людей на водних об’єктах Монастирищенського  району на 2019- 2023 роки та про комплексну Програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2019 – 2023 роки. 

    Детально розглянувши дані питання, члени постійної комісії вирішили винести їх на розгляд чергових засідань президії та сесії районної ради. 

 

      Також сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності і з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту. 

   В ході роботи спільного засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної рди Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода,  депутати районної ради . 

     Олег Кошовий, т.в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації,  доповідав з питання про внесення змін до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2019 рік".

    Начальник відділу освіти райдержадміністрації, Тетяна Ганжала, інформувала з питання про Степівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів". 

     Начальник відділу районної ради, Оксана Дахно, ознайомила усіх присутніх з питань, що стосуються комунального майна : про списання основних засобів, про оренду приміщень, про передачу приміщення спортивного комплексу. 

    На завершення засідання постійної комісії, депутати районної ради ознайомилися із проектами рішень про надання дозволу на виділення пиломатеріалів та коштів і про затвердження розпоряджень голови районної ради. 

     Члени постійних комісій вирішили погодити дані проекти рішень та винести їх на розгляд чергової сесії Монастирищенської районної ради. 

  Виконавчий апарат районної ради 

 

 

      

Повернутись