Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій Монастирищенської районної ради

   Сьогодні відбулося спільне засідання постійних  комісій з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності і з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді та спорту.

    В ході роботи засідань взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, депутати районної ради, сільські голови, запрошені. 

   Під час роботи постійних комісій розглянули ряд важливих питань.

   Начальник Монастирищенської ДПІ Сергій Головченко інформував з питання про районну Програму "Вдосконалення інформаційно- аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Монастирищенської ДПІ Уманського управління ГУ ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Монастирищенського району на 2019 рік.  

    Про зміну цільового призначення приміщення колишнього неврологічного відділення Монастирищенської центральної районної лікарні ознайомила головний лікар Монастирищенської ЦРЛ Наталія Мороз. 

    Бухгалтер  лісогосподарського підприємства Тетяна Підчасюк доповідала  з питання про погодження цін на лісопродукцію та послуги  на ІІ - IV  квартали 2019 року. 

      Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий ознайомив із змінами до рішення районної ради від 20.12.2018 № 31-18/VII "Про районний бюджет на 2019 рік".

     Начальник організаційного відділу районної ради Ірина Комар ознайомила усіх присутніх із проектом рішення районної ради про надання відпустки заступнику голови районної ради. 

      Детально обговоривши питання порядку денного спільного засідання, члени постійних комісій вирішили винести їх на розгляд засідання президії та позачергової сесії районної ради. 

                                    

                                              Виконавчий апарат районної ради 

 

Повернутись