Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

   Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції та з питань регламенту, депутатської етики, децентралізації і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян. 

       В засіданні комісії взяв участь голова районної ради Микола Орендарчук.

    До порядку денного комісії було внесено 2 питання: про розгляд звернення депутатів районної ради та про визначення орієнтовних строків звітів депутатів районної ради перед виборцями. 

    З першого питання порядку денного доповідала керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай, яка зазначила, що до голови районної ради надійшло звернення від депутатів районної ради Бойка О.М., Заворотнього Ю.М., Праніченка Д.О. та Шевчука В.С. про скликання сесії районної ради з питання про звільнення Плетінка Р.А. від головування в комісії з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції. Підставою для порушення звернення стало відповідне звернення до депутата Бойка О. М. голови Монастирищенської районної спілки учасників  АТО Р.Г.Возного (звернення було також озвучене). Голова Спілки учасників АТО Роман Возний, який був запрошений,  участі у роботі комісії не взяв.  

   В обговоренні даного питання взяв участь депутат районної ради Руслан Плетінка, якому було надано слово для пояснення фактів, зазначених у зверненні голови Спілки учасників АТО, присутні депутати районної ради Шевчук В.С., Заворотній Ю.М., Орендарчук С.М., учасники АТО Ботік М., Діденко О., голова районної ради Орендарчук М.О., голова постійної комісії Гора П.Ю. За результатами обговорення  депутати рекомендували дане питання не виносити на розгляд сесії районної ради.

     Також депутати одноголосно погодили проект рішення районної ради з питання про визначення орієнтовних строків звітів депутатів районної ради перед виборцями впродовж першого півріччя 2019 року під час проведення загальних зборів громадян за місцем проживання.

                                                      Виконавчий апарат районної ради

      

Повернутись