Сьогодні відбулося засідання колегії

Сьогодні  відбулось засідання колегії районної державної адміністрації, в якій взяв участь голова районної ради Микола Орендарчук.

Розпочав та вів засідання  заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук.

  В ході засідання також взяли участь члени колегії,керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови.

      Про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2019 рік та реалізацію Стратегії розвитку області доповів начальник відділу  житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  райдержадміністрації Юрій Баранюк.

Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Оксана Недогода ознайомила присутніх із підсумками виконання бюджету району за 2019 рік та завдання з його виконання у І кварталі 2020 року.

Про районну Програму підтримки діяльності Монастирищенського районного військового комісаріату на 2020-2021 роки поінформував заступник районного військового комісара Микола Завірюха.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

По завершенню засідання колегії голова районної ради Микола Орендарчук спільно із  заступником  голови  райдержадміністрації Русланом Терещуком    провели спільну нараду з головами селищної та сільських рад.

Повернутись