Сьогодні відбулося засідання комісії районної ради

 

     Сьогодні, 6 листопада 2017 року, заступник голови районної ради Майя Фариба провела засідання комісії з вивчення питання про створення  комунального підприємства з обслуговування сільських населених пунктів району,  створеної на виконання  рішення районної ради від 12.10.2017 року.

    До складу комісії включені депутати районної ради, працівники виконавчого апарату, кекрівники структурних підрозділів райдержадміністрації з питань ЖКГ та бюджету, начальник районного сектору служби з надзвичайних ситуацій, сільські голови сіл Івахни, Сатанівки, Попудні, Коритні та Халаїдове.

    Комісія обговорила питання щодо необхідності і доцільності створення комунального підприємства з надання послуг сільським жителям, об’єктам соціальної інфраструктури сіл району з водопостачання і водовідведення, електропостачання, вивозу сміття тощо. 

   На завершення засідання члени комісії дійшли до єдиної думки щодо необхідності проведення економічних розрахунків і доручили відділу економічного розвитку та ЖКГ зібрати у сільських радах інформацію  про наявність і протяжність систем водопостачання на території сіл, кількість споживачів, суми коштів на обслуговування сільських водогонів, тарифи на воду та інше. А також, виходячи з ліцензійних вимог, прорахувати  кількість  штатних працівників, необхідних для обслуговування мережі сільських водогонів, технічних засобів, суми витрат на дані цілі. І лише після цього визначатися із подальшими шляхами створення комунального підприємства.

  В роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук і голова райдержадміністрації Олег Недогода. 

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись