Сьогодні відбулося засідання президії Монастирищенської районної ради

     Сьогодні голова районної ради Микола Орендарчук провів засідання президії районної ради, у якому взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Олег Недогода, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації.

   На засіданні президії було погоджено винести на пленарне засідання ради 31 проект рішень, які попередньо розглядались на засіданнях постійних комісій районної ради. 

     Члени президії заслухали та детально обговорили проекти рішень про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2015 № 3-23/VII "Про районний бюджет на 2017 рік" та про районний бюджет на 2018 рік.

  Депутати районної ради ознайомилися із проектами програм : про районну програму національно - патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, підготовки молоді до військової служби на 2018-2020 роки, районну програму зайнятості населення на 2018-2020 роки, програму підтримки місцевого самоврядування в Монастирищенському районі 2018 -2020 роки.  Потім  перейшли до розгляду кадрових питань, а саме : про структуру і чисельність та деякі питання оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради, про погодження структури і чисельності установ культури та установ освіти на 2018 рік, погодження струтури і чисельності Комунального закладу "Монастирищенський центр ПМСД" та Монастирищенської центральної лікарні на 2018 рік. 

 Члени президії заслухали та підтримали проекти рішень, що стосуються комунального майна. При обговоренні проектів про  затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, депутати зняли з розгляду питання про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки в адмінмежах Тарнавської сільської ради. Члени президії районної ради погодили ціни на лісопродукцію та послуги.     

     Заслухавши та детально обговоривши усі проекти рішень, члени президії вирішили винести їх на розгляд сесії районної ради, яка відбудеться 21 грудня.

 

    Виконавчий апарат районної ради

     

Повернутись