Сьогодні відзначається День усиновлення

     

  В День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні, який згідно з Указом Президента України від 27 листопада 2008 року № 1088/2008, святкується щорічно 30 вересня.

  Віра, Надія і Любов, які уособлюють головні християнські чесноти, втілюють ідеали мудрості й відкритого серця, безсумнівно, стануть добрими покровительками цього свята.

  Свято встановлено в Україні, враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення.

  З нагоди Дня усиновлення висловлюю щиру подяку за вагомий внесок у забезпеченні реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та батькам – вихователям, які створили прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, працівникам з питань усиновлення!

Дуже приємно усвідомлювати, що діти, які залишилися без піклування батьків, оточені турботою і увагою, зігріті родинним теплом і любов’ю. Переконаний в тому, що вам вистачить життєвої мудрості, душевної сили, батьківського таланту підтримати і виховати дітей, підготувати їх до самостійного життя, зробити їх щасливими.

Глибоко вірю в те, що усиновлення та інші форми сімейного виховання, як у нашому районі, так і в усій Україні будуть активно розвиватися і надалі, адже у дитини повинні бути батьки – це закон життя, який не підлягає переглядам і сумнівам.

Від усього серця вітаю  вас з Днем усиновлення! Нехай щедрість і милосердя вашої душі множаться з кожним днем!

 

З найщирішими побажаннями

Голова районної ради                               М.ОРЕНДАРЧУК

 
Повернутись