Сьогодні відзначили День Соборності України

Картинки по запросу день соборності україни

    Символічно, що саме по завершенню святкування великих релігійних свят, які зігріли добром і злагодою наші серця, вселили надію на те, що завтрашній день буде радісним, а Україна вільною і єдиною, 100 років тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави — Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу. Тож з цієї нагоди на Монастирищині трудові колективи Монастирищенської районнної ради, Монастирищенської районної державної адміністрації та інших установ, учні, жителі міста та усі бажаючі  взяли участь у акції  "Живий ланцюг Соборності".

   Учасники акції поклали квіти до підніжжя пам`ятника Тарасу Шевченку.

   Потім в актовому залі Монастирищенської дитячої музичної школи відбувся святковий концерт.

  Заступник голови районної ради Майя Фариба звернулася до всіх з вітальним слово та зазначила, що в єдності - наша сила. Країна здобула право на зміни, які ми сприймаємо як обов’язок діяти та працювати для гідного життя. Та побажала усім миру, злагоди та добра. 

  Також цього дня по всіх місцевих радах відбулися урочисті збори, мітинги та покладання квітів до пам’ятників та проведено виховні уроки у всіх навчальних закладах району. 

 

 

 

      

                                                                       Виконавчий апарат районної ради

     

Повернутись