Спільне засідання постійних комісій районної ради

    Сьогодні відбулося засідання  постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту. В ході роботи засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай, депутати районної ради. 

     Голова постійної комісії Ольга Ковальська ознайомила усіх присутніх із порядком денним засідання. 

    Детального обговорення зазнало питання про затвердження положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти району. Потім перейшли до розгляду питань про завідувача та затвердження структури і чисельності  комунальної установи "Монастирищенський районний методичний кабінет".  

    Начальник відділу районної ради Ірина Комар детально ознайомила усіх присутніх з питаннями про зміну найменувань та затвердження статутів закладів загальної середньої освіти Монастирищенського району. 

     Директор опорного закладу загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 5" Зоя Мотилюк  ознайомила членів постійної комісії з питання про створення Аврамівської філії опорного закладу загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 5 Монастирищенської районної ради Черкаської області та про затвердження статуту опорного закладу загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 5 Монастирищенської районної ради Черкаської області" у новій редакції. 

     Депутати районної ради розглянули питання про звільнення від плати за харчування дітей у освітньому закладі району та про затвердження статуту Монастирищенського районного будинку культури у новій редакції.

    Жвавого обговорення зазнало питання про створення комунальної установи "Монастирищенський районний інклюзивно - ресурсний центр". Депутати районної ради активно та детально вивчивши дане питання вирішили відправити на доопрацювання.

    Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності Володимир Левадський ознайомив усіх присутніх із порядком денним свого засідання. 

     Заслухали в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий доповів з питання про внесення змін до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2018 рік".

     Начальник відділу організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації Олександр Полонський проінформував з питання  про внесння змін  та виконання програми удосконалення роботи органів виконавчої влади у Монастирищенському районі на 2016 - 2018 роки.

    Потім перейшли до розгляду питань комунальної власності.

     Завідувач юридичного сектору районної ради Іван Яненко ознайомив усіх присутніх з питання про Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності. Обговоривши дане питання, члени постійної комісії вирішили відправити його  на доопрацювання. 

    Після детального обговорення та вивчення вищезазначених питань, депутати районної ради вирішили винести їх на розгляд президії Монастирищенської районної ради. 

  Виконавчий апарат районної ради

   

 

           

 

Повернутись