Співпраця органу пробації з районним центром соціальних служб сім ї, дітей та молоді у наданні допомоги клієнтам пробації

НА МОНАСТИРИЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ СПІВПРАЦЯ ОРГАНУ ПРОБАЦІЇ З РАЙОННИМ ЦЕНТРОМ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ У НАДАННІ ДОПОМОГИ КЛІЄНТАМ ПРОБАЦІЇ

 

На обліку Монастирищенськогорайонногосекторуфілії Центру пробації в Черкаській області перебуває клієнтка пробації гр.Ш., яка також перебуває під соціальним супроводом районного центруслужб для сім’ї, дітей і молоді.

У свій час гр. Ш. приймала амфетамін та потрапила на облік до органу пробації саме через продаж вищевказаної речовини, оскільки була засуджена  за її збут. Одним із мотивів порушення Закону була якраз гостра потреба у коштах на придбання ліків для хворої дитини.

Під час проведення соціально-виховних заходів виникла необхідність щодо обстеження її побутових умов проживання: оскільки вона ніде не працює, має на утриманні двох малолітніх дітей та наразі здійснює догляд               за 3-х місячним немовлям.

На виконання запланованих заходів за місцем проживання клієнтки пробації було здійснено спільний виїзд начальника Монастирищенського районного сектору з питань пробації Віктора Кузьменка та начальника відділу соціальної роботи районного центруслужб для сім’ї, дітей і молоді Олександра Кучера.

Під час огляду помешкання було встановлено що господиня дотримується санітарно-гігієнічних норм, є у достатній кількості запас продуктів харчування, родина забезпечена речами першої необхідності.

Під час бесіди із клієнткою пробації було встановлено, що вона отримує соціальні виплати у зв’язку із народженням дитини, проте їй не виплачується допомога як матері одиначці.

Під час спілкування Олександр Кучер довів до відома клієнтки пробації порядок оформлення даної допомоги та запропонував надати практичну допомогу у поданні відповідних документів до органів соціального захисту населення.

 

За даними Монастирищенський РС філії Центру пробації
в Черкаській області

 

 

Повернутись