Стартувала акція "Майбутнє лісу у твоїх руках"

  

  У міжнародний день лісів – 21 березня розпочинається акція Держлісагентства України «Майбутнє лісу у твоїх руках». Триватиме вона до Дня довкілля в Україні – 15 квітня.

   Як повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, мета заходу – привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як відновлення та збереження лісів.

    Упродовж місяця в усіх лісгоспах області проводитимуть весняну посадку лісу із залученням учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, органів влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, а також усіх тих, в кого є бажання особисто взяти участь у створенні лісів.

    Крім головного заходу акції – посадки дерев, лісгоспи запланували проведення широкої роз’яснювальної роботи серед молоді щодо важливості збереження та примноження зеленого багатства нашого краю. Лісівниками будуть проведені лекції в школах, практичні заняття із членами шкільних лісництв, перегляд тематичних відеофільмів про значення лісів у життєдіяльності людини, організовані походи школярів в лісництва та лісові розсадники, природничі конкурси та багато іншого.

   Усім, хто бажає долучитися до акції, необхідно звернутися до обласного управління лісового та мисливського господарства або до місцевого лісгоспу.

За даними прес - служби ОДА

Повернутись