Світла пам ять

  В це неможливо повірити інеможливо усвідомити. Але сталося непоправне. 29 травня2020року передчасно обірвалося життявідмінного сім’янина, надійного товариша,шанованогоколеги і просто хорошої, чуйної людини – Бурлаки Миколи Васильовича.

Народився Микола Васильович 26 лютого 1957 року в с.Ожево Сокирнянського району Чернівецької області.

У 1974 році закінчив з золотою медаллю Сокирянську середню школу. Після служби  в армії  здобув вищу освіту у  Харківському юридичному  інституті .

 Разом із Дружиною Валентиною Іванівною народили та виховали двох синів Павла та Олександра, які  стали  гордістю та продовженням своїх батьків та подарували дідусеві та бабусі безцінних онуків  Івана та Ганну.

З 1982 по 99 роки Бурлака Микола Васильович працював на посадах слідчого, старшого слідчого, начальника слідчого відділення, слідчого з особливо важливих справ Уманських міського та районних відділів УМВС України в Черкаській області.

  З 1 лютого 1999 року в званні підполковника міліції звільнився у запас та був призначений на посаду начальника Уманського управління юстиції у Черкаській області.

 З 1999 по 2000 рік Микола Васильович навчався у Національній юридичній Академії на факультеті підготовки професійних суддів.  З 7 березня 2001 року Указом Президента України призначений на посаду судді місцевого суду Монастирищенського району, а 15 квітня 2002 року затверджений головою Монастирищенського районного суду, де працював до виходу на заслужений відпочинок.

   Саме за керівництва Бурлаки Миколи Васильовича   Монастирищенський районний суд переїхав у нове сучасне приміщення, одне із кращих в Україні. І це без перебільшення головна заслуга Миколи Васильовича, який вклав у цю справу частину своєї душі, свого здоров’я. Він вболівав за очолювану ним судову установу, він вболівав за наш район і був його справжнім патріотом. Саме завдячуючи Миколі Васильовичу у нашому районі збережено районний суд і  він докладав максимум зусиль для створення у Монастирищенському районі окружного  районного суду, це була його заповітна мрія…

 Працюючи головою районного суду, радником голови районної ради Бурлака Микола Васильович зробив дуже багато добрих і корисних справ для нашого району, для монастирищан.

 Він користувався бездоганним авторитетом, до нього йшли за консультацією,  юридичною допомогою та просто за порадою  і керівники підприємств,  і прості жителі району.

  Вміння працювати з людьми це дар, який був даний Миколі Васильовичу Богом та батьками.

Позитивно, оптимістично налаштований, з посмішкою на обличчі   він назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Голова районної ради Орендарчук М.О., депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради висловлюють щирі співчуття родині та близьким Миколи Васильовича.

Світла, добрапам'ять  про Бурлаку Миколу Васильовичаназавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив та поважав, хто мав честь жити та працювати поручз покійним.

Вічная пам'ять Вам, Миколо Васильовичу!

Повернутись