Святий Миколай - дітям

 


 

    Монастирищенська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат... Тут є світлі і просторі спальні, затишні кімнати для навчання та відпочинку, комфортна їдальня. У кімнатах – гарні іграшки, пізнавальні книжки, сучасний одяг... Зранку, коли діти навчаються, тут тихо, а опісля занять повсюди лунають дзвінкі дитячі голоси, сміх. От тільки мами не поспішають сюди щовечора, щоб забрати своїх дітей додому… Найдорожчих у світі людей їм замінюють вихователі. Для вихованців закладу інтернат є їхнім домом…
    Сьогодні у Монастирищенській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів виховуються 120 дітей шкільного віку. Для них тут створено чудові умови проживання.  Але немає в світі дитини, яка в очікуванні на свято не мріяла б про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок?
    І саме День Святого Миколая дає нам можливість хоч один день побути чарівниками для наших дітей, незважаючи на те, де вони виховуються – вдома, чи у подібних закладах.
    На Свято Миколая, 19 грудня, до вихованців Монастирищенської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів завітали голова районної ради Ігор Нестеренко, голова райдержадміністрації Володимир Басанець, начальник районного центру зайнятості Володимир Левадський, виконувач обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Неля Залозна, щоб привітати дітлахів з цим чудовим та довгоочікуваним днем, підтримати їх добрим словом, вручити подарунки та солодощі. А ще, керівництво району від імені першого заступника голови Черкаської обласної ради Володимира Вовченка привітали зі святом та передали подарунки дітям.
   На знак вдячності вихованці закладу підготували для гостей святковий концерт.  Почесні гості були сердечно зворушені тим, як талановито діти виконували концертні номери, не дарма ж кажуть, що кожна дитина талановита по-своєму. І ці іскорки дитячих талантів зуміли розгледіти вихователі закладу.
    …Свято для вихованців Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів сьогодні не закінчилося. Завтра до них завітають працівники Черкаської обласної прокуратури, які традиційно відвідують дітей, аби привітати їх та вручити подарунки.
 
 
Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись