Святкування Дня молоді, Дня міста та Дня Конституції України

    26 червня на Монастирищині відбулося святкування Дня  молоді та Дня міста.
     Традиційно розпочалося свято опівдні з гри місцевого духового оркестру та частування бажаючих козацькою кашею. Для дітлахів  у районному будинку культури було представлено дійство «Казковий калейдоскоп», флешмоб "Маленькі зірочки". 
   Надвечір на святкові урочистості, що відбулися на центральній площі, зібралося чимало монастирищан та гостей міста.  
 На свято завітали голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, міський голова Олександр Тищенко, які привітали жителів та гостей міста з Днем міста, Днем молоді та Днем Конституції України. Микола Олексійович подякував за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій райцентру, покращення добробуту  його жителів. А також зазначив, що разом, ми єдина та велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні  умови для свого життя.  
   Традиційно кращих представників трудових колективів підприємств, установ та організацій, окремих жителів міста виступаючі відзначили грамотами, подяками і вручили подарунки. 
    На центральній площі функціонували торговий ярмарок та дитячі атракціони. Фінальною частиною свята став святковий концерт Черкаської вокальної студії "Орфей", гуртів "Трояни" та "Made in Ukraine".
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись