Свято з нагоди Дня захисту дітей

 

   1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Діти – це безмежна щирість та відвертість, сонячні посмішки та приємні клопоти. Саме від нас, дорослих, залежить, як складуться їхні долі. Адже те, що ми вкладаємо в дитину з перших днів життя – любов, справедливість, повагу, милосердя, чесність, повертається до нас сторицею. Тому й маємо замислитись, що ми, дорослі, зокрема й керівництво району та освітянської галузі, зробили, щоб забезпечити дитині все необхідне для нормального інтелектуального, фізичного й духовного розвитку.
    Дитина, навіть маленька, – це особистість, яка прийшла в цей світ, стала його часткою, його творцем. І ми повинні захистити чисті дитячі душі та повсякчас пам'ятати, що діти потребують батьківського доброго слова, родинного тепла, нашої мудрості, терпіння, сильної волі. То ж будьмо чесними з нашими дітьми, зробімо все необхідне й можливе, щоб створити належні умови, аби допомогти увійти дитині в нелегке самостійне життя зі здоровим світоглядом, оптимістичним настроєм, вірою у справедливість, свої сили та можливості.
 
    Сьогодні  на центральній площі міста  проведено заходи з нагоди Дня захисту дітей. З теплим вітальним словом до присутніх звернулися  заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук і начальник відділу освіти Тетяна Ганжала.
  Концертну програму для дошкільнят та вихованців пришкільних таборів підготували гуртківці Будинку дитячої та юнацької творчості. Впродовж перегляду  казкового  мюзиклу «Колобок на новий лад», яке супроводжувалося  запальними танцями і веселими піснями на центральній площі міста, вихованці дитячих садків змогли подивитися лялькову виставу у залі  Будинку культури.
   Чимало учасників свята взяли участь у конкурсі «Малюнок на асфальті».
   На завершення святкового дійства було проведено українсько-американський флешмоб за участю учнів міських шкіл та волонтерів Корпусу Миру.
   Неповторні враження, повітряні кульки, сонячна погода та гарний настрій кожного учасника доповнили піднесену атмосферу свята. Діти цікаво, пізнавально, весело та активно провели час.

Повернутись