Тарас Шевченко-видатний українець

Ні для кого не секрет, що Тарас Григорович Шевченко - це, безсумнівно, один із найвидатніших та найвпливовіших українців серед плеяди громадських діячів. Його досягнення в розвитку української мови та літератури є безперечними!
Цього тижня у  Ліцеї "Ерудит", як і в усіх навчальних закладах, проводилось безліч заходів, присвячених великому Кобзарю. Винятком не стала інсценізація “Тарас Шевченко - видатний українець ”, основною метою якої було поповнити скарбницю знань учнів 5-х класів про дитинство нашого народного митця. 
Учні 5-Б класу проявили прекрасні декламаторські здібності, тому можна впевнено говорити, що за цими діачатками й хлопчиками велике майбутнє, а от учні 5-А класу, дякуючи своїй акторській майстерності, збиратимуть повні зали!Відповідаючи на питання вікторини “Шевченкознавці”, учні 5-В класу проявили високий рівень знань про життя та творчість Тараса Григоровича. Також родзинкою свята стало завдання без підготовки прочитати напам'ять улюблену поезію Шевченка, тому тут, безсумнівно, імпровізація учнів не злякала. З великим запалом та захватом учасники декламували вибрану поезію, а дехто й дві!По завершенню свята всі актори інсценізації були нагороджені грамотами за активну участь в заході, і, звісно, колективи всіх трьох класів отримали свою нагороду.

 

«Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів»

Саме таку назву мало свято поезії, яке до Шевченкових днів підготувала вчитель українськаї літератури Харенко Н.В. для учнів 7-8 класів. Глядачі були зачаровані нев’я­нучим у своїй красі словом Великого Кобзаря, яке звучало проникливо і натхненно з вуст юних читців 5-6 класів. Учні продемонстрували артистизм, уміння володіти словом, надзвичайну майстерність у читанні творів Тараса Шевченка. Кожен юний декламатор через власне серце доносив до слухача суть поезії. За участь у святі всі учасники отримали подяки, а всі присутні ще раз переконались в значимості Шевченкового слова і його особистості для підростаючого покоління, для нашої держави та для людства взагалі.

                              

 

Повернутись