ТЕПЛО І ЛЮБОВ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

 

    День святого Миколая – одне з найсвітліших і найулюбленіших свят  для малечі і дорослих. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому. На нього чекають мільйони дітей і дорослих в усьому світі, адже окрім гостинців, він приносить у кожну оселю радість, надію та любов.
    16 грудня до дітей учасників антитерористичної операції, які з усього району зібралися у спеціалізованій школі №5, завітали з подарунками гості: заступник голови районної ради М.М.Фариба, заступник голови районної державної адміністрації Р.М.Терещук, начальник відділу освіти Д.С.Балла, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Н.Б.Завертана. Вони привітали діток зі святом Миколая, побажали їм здоров’я, радості, здійснення найзаповітніших мрій, миру та злагоди і щоб про війну вони дізнавалися тільки із підручників історії.
   Близько двохсот дітей сьогодні отримали подарунки і впевненість у тому, що їхні татусі дуже швидко повернуться додому живими і здоровими.
   Вихованці МСШ№5, будинку дитячої та юнацької творчості організували виставку виробів, виготовлених власними руками, та підготували театралізоване святкове дійство, яке створило атмосферу радості, турботи, тепла і щастя.
                                                           Виконавчий апарат районної ради
 
 
 
Повернутись