Тиждень пожежної безпеки

    Безпека життєдіяльності є одним з пріоритетних напрямків виховання підростаючого покоління, саме тому з 4 по 8 лютого в МНВК "Ліцей"Ерудит" з метою розширення знань учнів про причини виникнення пожеж та можливі наслідки невмілого та необережного поводження з сірниками та різними побутовими електричними та газовими приладами, сприяння запобіганню пожеж, що виникають з вини дітей, проходив Тиждень пожежної безпеки, під час якого було проведено ряд заходів. Для учнів 5-11 класів було проведено тематичні виховні години, для учнів 1-3 класів було організовано перегляд тематичних мультфільмів. 
  Учні 5-х класів стали слухачами лекторію, який було проведено заступником начальника ДПРЧ-22 м. Монастирища, капітаном служби цивільного захисту Ясентюком Дмитром Валерійовичем. Він розповів учням про правила запобігання пожежі та дії в разі її виникнення, також учні мали змогу переглянути декілька тематичних навчальних відео-роликів.
   До найменших вихованців 1-х та 2-х класів завітали рятувальники 22 державної пожежно-рятувальної частини на «справжній пожежній машині» та познайомили їх із діяльністю Служби «101». Дітям показали пожежно-рятувальну техніку, обладнання, спеціальні захисні костюми, а також розповіли про особливості їх застосування. Цікавою для малюків була можливість оглянули пристосування, якими рятувальники користуються у повсякденній роботі та справжній захват викликала можливість приміряти елементи спорядження та відчути себе справжнім рятувальником, посидівши за кермом автомобіля. Наприкінці заходу фахівці Служби порятунку вкотре наголосили дітям на важливості дотримання правил пожежної безпеки та нагадали екстрений номер «101».
   Протягом тижня діяла виставка дитячих малюнків «Вогонь – не іграшка!» А на завершення тижня учні 4-х класів взяли участь у флешмобі «Вивчіть правила пожежні, будьте завжди обережні!»

 

Повернутись