Тренінг для осіб з обмеженими можливостями

До Міжнародного дня інваліда в Монастирищенській районній філії Черкаського ОЦЗ 0грудня 201року відбувся тренінгдля осіб з обмеженими можливостями , в якому взяли участь 11 безробітних.

На початку заходу учасники тренінгу ознайомился з інформацією, що розміщена в центрі зайнятості для осіб з обмеженими можливостями та актуальними вакансіями. Начальник відділу активної підтримки безробітних Жанна Розна звернула увагу присутніх на те, що особи з обмеженими можливостями мають право на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації, на працевлаштування з урахуванням компенсації єдиного соціального внеску  роботодавцю.

Під час заходу учасники навчалися  навичкам адаптації в нових умовах, суспільстві, визначали складові успіху у пошуку роботи, провели самоаналіз власного потенціалу та якостей, необхідних для активного пошуку роботи, визначили власні пріоритети. Активне обговорення дозволило виявити мотивацію учасників до праці, вплив успішної зайнятості на життя, зрозуміти перешкоди, що заважають працевлаштуванню

Фахівець з профорієнтації Олеся Борець наголосила, що фахівці служби зайнятості прикладають максимум зусиль, щоб допомогти у працевлаштуванні особам з обмеженими можливостями і не залишити їх наодинці з своїми проблемами. Разом з тим кожному, хто шукає роботу, необхідно пам’ятати, що шлях  до можливості її знайти значною мірою залежить від їх наполегливості, волі, бажання та конкретних дій. 

Повернутись