У центрі соціального обслуговування проведено День відкритих дверей

 
 
    На виконання Указу Президента України від 15.03.2016 №94/2016 "Про відзначення 20-ї річниці Конституції України", доручення Кабінету Міністрів України від 17.03.2016 №9154/1/1-16 з метою належного відзначення в 2016 році 20-ї річниці Конституції України, а також широкого залучення громадськості та ознайомлення з діяльністю закладів соціального захисту населення 20 червня у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району (директор Ірина Мариніна) відбувся День відкритих дверей.Серед запрошених були присутні заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, представники управління соціального захисту населення та люди похилого віку.
  Від Монастирищенської районної ради із великою шаною та повагою до всіх людей поважного віку звернулася Майя Фариба, заступник голови районної ради. Вона висловила їм щиру вдячність за мудрість та життєвий досвід, за вагомий внесок у розбудову нашої держави та району. Також Майя Миколаївна побажала всім присутнім міцного здоров'я, безхмарного неба, сил і наснаги, щастя та благополуччя.
  Після урочистостей відбувся святковий концерт за участю хору ветеранів праці «Надвечір’я», творчого колективу Цибулівського селищного будинку культури «Надія», учениць Лукашівського та Цибулівського навчально-виховних закладів.
 
Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись