Прикрасою Дня села Шабастівки стало мистецьке свято

 
 
   День села – це свято, яке єднає всіх жителів сільської громади, пов’язує минуле, сьогодні та майбутнє. Історія кожного села є частиною історії нашої держави. А її, як відомо, творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до своєї землі заслуговують на глибоку повагу.
   Саме зусиллями трударів будується неповторний стиль села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи громади – це успіхи її жителів – працелюбних і чесних людей.
   Охайне село Шабастівка споконвіку славилося особливою культурною спадщиною, славетною історією та своїми талановитими людьми.
  І важливе значення у збереженні звичаїв сьогодні відіграє сільська рада на чолі Тетяною Потурнак. Тому не випадково саме у День села 27 травня тут проходило обласне регіонально-мистецьке свято  «Мистецька толока», яке об’єднало понад 25 самодіяльних колективів з усіх куточків Черкащини     
   Захід розпочався з презентації мистецьких гуртів, до яких зі словами привітання звернулися голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, Шабастівський сільський голова Тетяна Потурнак та заступник директора КУ «Обласний центр народної творості та КОР» Людмила Глухенко.
   Вперше на терені нашого краю творчі колективи гостинно приймали у сільській місцевості, наблизивши кращі зразки пісенного та хореографічного мистецтва до сільського глядача. І організатори «Мистецької толоки» у своєму рішенні не помилилися, бо свято вдалося на славу. Жителі Шабастівки та численні гості отримали від заходу естетичне задоволення, відпочили, як кажуть, душею та вкотре переконалися, що фольклорне та хореографічне мистецтво звеличує людину праці та надає їй сили для нових звершень.
  Творчі колективи щиро подякували спонсорам свята – голові СФГ «Юлія» Віктору Рикуну, голові ФГ «Агроритм» Валентині Рикун, голові СФГ «Надія» Надії Власюк, а також усім шабастівчанам за надзвичайно гостинний прийом, створення комфортних умов для виступів та смачне частування козацькою кашею, смаженими грибами, соковитими овочами.
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись