У ході 20-ї сесії затверджено районний бюджет на 2013 рік

 

  27  грудня 2012 року відбулася чергова двадцята сесія Монастирищенської районної ради.
    У роботі сесії взяли участь  41 депутат районної ради, голова райдержадміністрації Володимир Басанець, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, сільськогосподарських і промислових підприємств, голови територіальних громад, представники місцевих засобів масової інформації.
    Депутати розглянули двадцять три питання, включених до порядку денного, які, відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядались на засіданнях постійних комісій та президії ради.
Найважливішими питаннями, які були розглянуті на пленарному засіданні двадцятої сесії, були питання  про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік та про затвердження районного бюджету на 2013 рік.
   У ході сесії було затверджено дві районні програми:  програму економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2013 рік та програму підтримки та розвитку сільських і селищного клубних закладів на 2013 рік.
   Окрім того, на пленарному засіданні районної ради було затверджено структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради на 2013 рік та штатні розписи комунальних підприємств і установ району.
    Депутати районної ради затвердили план роботи районної ради на І півріччя 2013 року та план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік.
  Народні обранці ухвалили низку інших рішень, які стосувались управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.
    Про свою роботу у форматі звіту доповідали керівники комунальних установ і підприємств району, термін дії контрактів яких із районною радою завершується в поточному році.
   З усіх питань порядку денного сесії прийняті відповідні рішення.
   Насамкінець пленарного засідання Тарас Пачесюк привітав присутніх у залі із наступаючими новорічно-різдвяними святами.
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
 
 
 
Повернутись