У їхніх серцях жила Україна

18-20 лютого ми відзначаємо шосту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Ці трагічні дні назавжди увійдуть в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.  

КеруючисьСтратегію національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки (Указ Президента України від 18 травня 2019 року №286/2019),Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді Міністерства освіти і науки України, Постановою Верховної Ради України «Про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», зметою дальшого розвитку в суспільстві національної свідомості, формування почуття патріотизму на засадах духовності та моральності, популяризації духовно-культурної спадщини Українського народу, а також активізації взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських об'єднань у питаннях національно-патріотичного виховання Монастирищенською центральною районною бібліотекою у співпраці з викладачами професійного ліцею було підготовлено та проведено низку заходів присвячених вшануванню Героїв Небесної Сотні. Зокрема, для ряду груп професійного ліцею ( №247, 248, 251, 257) було проведено День героїв «У їхніх серцях жила Україна»та Альманах пам’яті «Свята Небесна Сотня». Також був організований перегляд мультимедійної презентації «Жіночі обличчя революції» в Інтернет-центрі для користувачів бібліотеки, вфоє книгозбірні організовано документальну виставку-експозицію «Їх імена вкарбовані у вічність».         

Герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, але і джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують їхню справу, захищаючи наше з вами право на вільне життя. Ми висловлюємо глибокі співчуття родинам загиблих Героїв та закликаємо весь український народ до єдності у цей важкий, сповнений випробувань час для нашої держави. 

Слава Героям Небесної Сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини. Будьмо гідні своїх героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на вільний розвиток. Слава Україні!

 

Повернутись