У Києві відбулась всеукраїнська фахова майстерня на тему медицини

  14 травня у Києві відбулась всеукраїнська фахова майстерня на тему медицини. Захід організований для представників районних рад, членів Української асоціації районних та обласних рад, на які було розглянуто питання, що стосуються медичної реформи та безпосередньо її реалізації субрегіональним рівнем місцевого самоврядування.
  У ході заходу було роз’яснено механізми залучення та використання бюджетної державної підтримки, а також її розподіл між учасниками. Велика увага фахової майстерні акцентувалась на роз’ясненні нормативно-правових актів, що наразі регулюють відносини у цій сфері. Загалом, більшість учасників відзначила, що складність впровадження медичних змін полягає, у першу чергу, в малій інформаційно-роз’яснювальній роботі з боку центральних органів влади. Також було звернуто увагу на те, що нове законодавство у багатьох випадках треба доопрацьовувати, адаптувавши його ще краще під реальні умови роботи.
   На запитання учасників, окрім модераторів, давали відповіді високопосадовці державних органів влади, зокрема, В’ячеслав Негода - заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Юрій Ганущак - експерт Асоціації, директор інституту розвитку території, Тетяна Орабіна - начальник управління координації центрів реформ Міністерства охорони здоров'я.
   Участь у фаховій майстерні взяло більше 110 керівників районних рад зі всієї України.
  Згодом, за результатами заходу, буде сформована та видана резолюція.
 
 
 
 
За інформацією Української Асоціації районних та обласних рад
Повернутись