У музичній школі відбувся випускний вечір

 
  Мистецтво - це чудодійний засіб залучення до добра, краси, людяності та духовності. Істинність цього вислову підтвердили глядачі, які зібрались 31 травня у актовій залі Монастирищенської районної дитячої музичної школи на її 46-й випускний вечір. 21 випускник у цей день отримав атестат про закінчення школи, 12 з них – із відзнакою. 
  Привітати випускників із закінченням мистецького закладу та приєдннням до когорти професійних музикантів, художників і хореографів  на свято завітали заступник голови районної ради Майя Фариба та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юрій Кудин.
  З теплими словами до своїх вихованців звернулася і директор школи Віталія Подолянюк, яка побажала успіхів, нових досягнень, радості і натхнення на життєвому шляху. Пані директор підвела підсумок навчальних досягнень школи, подякувала викладачам та учням за високі результати та професіоналізм.
  На завершення випускники, кращі учні та колективи музичної школи подарували гостям чудовий концерт, який занурив глядачів у море позитивних емоцій. Родзинкою свята став відеофільм, відзнятий та змонтований вихованцями закладу упродовж освітнього процесу.
  Випускний вечір пройшов у дружній та теплій атмосфері, всі присутні отримали багато яскравих вражень.
  Час покаже, як повернулись дороги сьогоднішніх випускників, але відомо точно, що ті найсильніші, які подолали непростий шлях і досягли певних результатів, збережуть у своїх серцях гармонію музики, танцю, образотворчого мистецтва і любові до рідної школи та її вчителів, які ввели їх в чарівний світ мистецтва.
 
 
 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись