У Половинчику та Цибулеві відзначили День села та селища

 

   18 серпня відбулися урочистості в с. Половинчик, з нагоди святкування Дня села - 420 років від дня заснування. 

   В ході урочистостей взяв і голова районної ради Микола Орендарчук. Микола Олексійович привітав усіх жителів, запрошених та гостей зі святом, побажавши здоров’я,  миру, родинного щастя, злагоди, достатку, благополуччя та Божого благословення, процвітання та розвитку. Подякував за самовіддану працю, любов та «вірність» рідному селу, за внесок у його розвиток, за те, що не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовують село! За розуміння інтересів територіальної громади, активну життєву позицію, співпрацю з органами місцевого самоврядування нагородив грамотою районної ради депутата районної ради Кадука В.А. та трудовий колектив Половинчицького дошкільного навчального закладу "Журавлик" (завідувач Якименко О.М.)  за розуміння інтересів громади району, сумлінну працю, успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та якісну підготовку закладу освіти до нового навчального року.

 Родзинкою свята стало виступ ансамблю «Лісапетний батальйон». Частували усіх присутніх кулешем, шашликами та на завершення свята відбувся святковий феєрверк.

 

 19 серпня 2018 року усією дружною селищною родиною святкували День селища Цибулів. Захід відвідав голова Монастирищенської районної ради Микола Орендарчук та заступник голови районної ради Майя Фариба.  

   Для багатьох День селища – це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто став на весільний рушник 50 і більше років тому, послухати музичні композиції, подивитися виступи досвідчених артистів й своїх же діточок на сцені та порадіти їхнім творчим успіхам. Тому, зазвичай, на такий день народження не лише сходяться, а й з’їжджаються ті, хто тут народився і виріс. Цей чудовий день об’єднує людей різного віку - від малого до великого. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно.

  У рамках концерту були нагороджені люди, які зробили вагомий внесок у розвиток свого селища : трудовий колектив Цибулівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ супенів  Монастирищенської районної ради Черкаської області ( директор  Ковальська Ольга Михайлівна); трудовий колектив Цибулівського  дошкільного навчального закладу «Берізка» (завідувач Вдовиченко  Галина Вікторівна); трудовий колектив Цибулівського дошкільного навчального закладу «Теремок» ( завідувач Гриценко Лариса Миколаївна); трудовий колектив лікарської амбулаторії смт. Цибулів Монастирищенського району Черкаської області (завідувач Бабаєва Олена Вікторівна); трудовий колектив терапевтичного відділення №2 Монастирищенської  ЦРЛ Черкаської області (лікар Фариба Тетяна Леонідівна).

   Микола Олексійович у своєму виступі зазначив, що сьогоднішнє свято - це ще одна можливість на деякий час забути про буденні проблеми та турботи. Тож, вітаючи цієї погожої днини жителів селища Цибулів  побажав, аби у їхніх оселях завжди лунав дитячий сміх, а  родини ніколи не покидало Боже благословення, яке в цей день зійшло на землю! Здоров’я, витримки і наснаги від щирого серця!

   

                                                         Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись