У постійних комісіях ради

 

Постійна комісія з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах сімї, молоді і спорту

    27 листопада 2012 року відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах сім’ї, молоді і спорту.
    Відкрила і вела засідання голова комісії А.М.Дудник.
    На засіданні були розглянуті питання про звіт голови постійної комісії за період з листопада 2011 року до листопада 2012 року, про звільнення від плати за навчання у Монастирищенській дитячій музичній школі дитини-інваліда та дітей, які належать до багатодітних сімей. Із даних питань прийняті відповідні рішення.
    У роботі комісії взяв участь голова районної ради І.І.Нестеренко, який звітував про роботу ради за період з листопада 2011 року до листопада 2012 року. Депутати – члени комісії після проведеного обговорення прийняли рішення про схвалення звіту голови районної ради.
 

Постійна комісія з питань базових галузей народного господарства, підприємництва, житлово-комунального господарства, приватизації та інвестиційної діяльності

    26 листопада 2012 року відбулося чергове засідання постійної комісії з питань базових галузей народного господарства, підприємництва, житлово-комунального господарства, приватизації та інвестиційної діяльності.
      Засідання відкрив і проводив заступник голови постійної комісії С.П. Крохмальний.
     У засіданні комісії взяв участь голова районної ради І.І.Нестеренко, який детально проінформував членів комісії про підсумки діяльності Монастирищенської районної ради та її голови протягом другого року шостого скликання.
     Заслухавши та обговоривши дане питання, депутати прийняли рішення вважати доброю роботу районної ради та її голови. Крім того, члени комісії зазначили, що у звітному періоді голова районної ради послідовно спрямовував роботу ради на розвиток місцевого самоврядування, підвищення ефективності взаємодії з територіальними громадами, політичними силами, на максимальне врахування думок і пропозицій депутатів, направлених на захист інтересів та прав громадян району.
     Про роботу постійної комісії за період з листопада 2011 року до листопада 2012 року звітував заступник голови постійної комісії С.П.Крохмальний. Із даного питання прийняте відповідне рішення.
 
  Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
 
 
Повернутись