Відбулися чергові засідання постійних комісій

 

   26 грудня 2012 року відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах сім’ї, молоді і спорту під керівництвом її голови Алли Дудник.
   Під час засідання члени постійної комісії розглянули ряд питань, які виносяться на обговорення чергової сесії районної ради. Зокрема, депутати розглянули проект програми розвитку сільських і селищного будинків культури на 2013 рік, ознайомилися зі штатними розписами установ культури району на 2013 рік.
    Окрім цього, депутати підтримали внесення на розгляд сесії районної ради питання про звіти керівників комунальних установ району, прийнятих на роботу за договором із районною радою.
   Серед інших питань депутати заслухали та прийняли до відома інформацію про виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2012 роки, а також затвердили план роботи постійної комісії на І півріччя 2013 року.
 
 
    Цього ж дня відбулося спільне засідання постійної комісії з питань базових галузей народного господарства, підприємництва, житлово-комунального господарства, приватизації та інвестиційної діяльності (голова комісії Володимир Левадський) та постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансової та податкової політики, власності (голова комісії Тетяна Пономаренко).
    На спільному засіданні були розглянуті такі питання:
  • про проект програми  економічного та соціального розвитку Монастирищенського району на 2013 рік (доповідала начальник відділу економіки райдержадміністрації Наталія Бородій);
  • про хід виконання програми «Будуємо нову Монастирищину» на 2011-2015 роки (доповідала начальник відділу економіки райдержадміністрації Наталія Бородій);
  • про проект районного бюджету на 2013 рік (доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Катерина Мельник);
  • про збереження майна ТОВ «ДОЛЦ «Юність» (доповідав радник районної ради Григорій Бирко), під час обговорення якого було розглянуто кілька варіантів дій щодо збереження та утримання майна ТОВ «ДОЛЦ «Юність».
    Крім цього, депутати затвердили плани роботи на І півріччя 2013 року.

Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

Повернутись