У районі розпочалась оздоровча кампанії 2014

 
   
 
 
    У Монастирищенському районі стартувала оздоровча кампанія 2014 року. Розпочалася вона святковими лінійками. Дітей вітали керівники району, батьки, керівники господарств, які допомогли в організації харчування. У районі розпочали роботу 37 таборів, з них – 27 пришкільних 1-4 класів (1 331 дітей), 9 таборів праці та відпочинку з денним перебуванням (5-10 класи – 980 дітей), 1 табір для дітей-сиріт (24 учнів) та вихованців школи-інтернат на базі Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ст. «Обдарованість» (116 дітей).
    Визначено прогнозований показник кількості дітей, які будуть оздоровлені. Так, на літній оздоровчий період 2014 року він становить 2 451 дитину.
   У пришкільних таборах забезпечено збалансоване та вітамінізоване, повноцінне харчування. У щоденний раціон харчування дітей в літній період введено свіжі овочі, фрукти і соки, страви із м’яса та риби.
    Для забезпечення змістовного дозвілля дітей у пришкільних таборах Будинок дитячої та юнацької творчості розробив план роботи під час оздоровчої кампанії. Діти мають змогу відвідати гуртки: «Оригамі», «Паперопластика», «Тістопластика», «В’язання», «М’яка іграшка», «Бісероплетіння». Вихованці гуртка лялькового театру «Сонечко» організовують вистави для молодших школярів.
 
                                                       Виконавчий апарат районної ради
Повернутись