У районі відкрито бюро надання безоплатної правової допомоги

 
 
 
   1 вересня відбулося відкриття Монастирищенського відділу бюро правової допомоги Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яке забезпечуватиме активне правопросвітництво на рівні Монастирищенського району, у якому взяли участь представники місцевої влади, юстиції, правоохоронних органів.
   Основними завданнями бюро буде забезпечення доступу громадян до електронних сервісів Міністерства юстиції України, надання юридичних консультацій, приймання звернень щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги, безпосереднє здійснення представництва інтересів клієнта в суді, сприяння у призначенні безкоштовного адвоката.
  Бюро правової допомоги в Монастирищенському районі є складовою всеукраїнської мережі точок активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад та соціально вразливих суспільних груп.
   Діяльність бюро буде спрямована на досягнення декількох важливих для населення цілей:
  - підвищення правової грамотності мешканців сільської місцевості Монастирищенського району та міста Монастирище;
 - сприяння досудовому врегулюванню цивільних та адміністративних спорів і зменшення навантаження на судову систему;
     - зменшення ризику обмеження доступу до права і правосуддя для найбільш соціально вразливих суспільних верств населення;
    - зменшення рівня насильства, дискримінації та попередження злочинності;
     - запобігання корупції.
   За своїм статусом бюро є окремою новоствореною установою, не має статусу юридичної особи, не має адміністративного персоналу і не потребує додаткових витрат на адміністрування. Бюро правової допомоги в місті Монастирище є структурним підрозділом Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що вже функціонує більше одного року.
   Уся система безоплатної правової допомоги є незалежною складовою системи юстиції, оскільки Міністерство юстиції не втручається в її операційну діяльність.
   За своїм складом бюро є децентралізованим зосередженням юристів-практиків, які надаватимуть безкоштовні правові консультації, а й у разі потреби, здійснюватимуть представництво в судах за окремими видами спорів для окремих вразливих категорій громадян.
   Основними цінностями системи Центрів безоплатної правової допомоги є гідність та права людини, довіра та партнерство, прозорість та підзвітність, незалежність, інновації та прагнення до досконалості.
    Принципом діяльності бюро є повага до гідності людини та прагнення створити умови, за яких люди зможуть мати рівний доступ до права і правосуддя незалежно від рівня їх матеріальних статків чи соціального становища.
   Населенню району пропонуватимуться засоби вирішення життєвих проблем у правовий спосіб на противагу закорененій у суспільстві корупції.
   Бюро завжди відкрите до співпраці з усіма зацікавленими сторонами та активно розвиватиме партнерство, насамперед, на рівні територіальних громад.
  Рішення про надання безоплатної правової допомоги приймається згідно закону незалежно від політичних та інших впливів.
    Молоді, досвідчені та енергійні працівники бюро - нові обличчя незалежної  України, які прагнуть постійного удосконалення своєї діяльності. Намагатимуться бути чутливими до змін середовища та швидко реагувати на них. Шукатимуть нові та нестандартні підходи до розв’язання проблем і постійно навчатимуться завдяки обміну досвідом з кращими практиками у сфері права.
 
 
Громадяни можуть звернутися до бюро
за адресою: вул. Соборна, 130-Б, м. Монастирище
(приміщення БТІ)
 
та за телефонами:
 
(097) 929-00-69  – Нищик Олександр Анатолійович
(в.о. начальника відділу "Монастирищенського бюро правової допомоги" Уманського МЦ з НБВПД)
 
(097) 311-91-70  – Ярмола Марина Петрівна
(головний спеціаліст відділу "Монастирищенського бюро правової допомоги" Уманського МЦ з НБВПД)

 

Сторінка Facebook: facebook.com/mon.pravo/
 
Графік роботи:
Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00 (без перерви)
Вихідні дні: субота, неділя
 
Повернутись