У селі Халаїдовому проведено загальні збори громадян

 

     9 грудня відбулися загальні збори жителів села Халаїдового, в яких взяв участь голова районної ради Микола Орендарчук, а також заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, керівники структурних підрозділів РДА та районних служб, помічник народного депутата України Антона Яценка, керівники місцевих агроформувань.
  Халаїдівчани на сходці піднімали актуальні питання життєдіяльності села: завершення газифікації, будівництва водогону та ремонту доріг, розрахунків за оренду паїв, роботи сільських закладів соціальної сфери.
   Звертаючись до жителів с.Халаїдового, Микола Олексійович підкреслив надзвичайну важливість у нинішніх умовах тісної співпраці усіх гілок влади та місцевих господарників, які працюють у селі.
   -  Районна рада завжди буде підтримувати місцеві ініціативи, що надходять від жителів села, і допомагатиме тим керівникам, які втілюють їх у життя, - сказав М.О.Орендарчук.
     Голова районної ради подякував керівнику СФГ «Обрій» Михайлу Возному за плідну роботу для жителів с.Халаїдового та побажав і надалі бути для халаїдівчан надійною підтримкою.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись