У селі Сатанівка проведено загальні збори громадян

 
 
   Нещодавно у селі Сатанівка відбулися загальні збори (сходка) громадян, в яких взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, начальник відділення поштового зв’язку м. Монастирище Віктор Горинь, дільничний інспектор поліції Василь Музиченко, депутат районної ради Олександр Дудченко.
  Сільський голова Євдокія Форостяна прозвітувала перед виборцями про соціально-економічний розвиток села Сатанівка та селища Покрівка за 2017 рік. Досягненнями є те, що замінено на енергозберігаючі вікна та двері в дитячому садку «Росинка» на суму 22 тис. грн, придбано та встановлено насос і захисне обладнання для кооперативу «Водосвіт» на суму 31 тис. грн, відремонтовано дорогу по вулиці Сонячній на суму понад 100 тис. грн, проведено поточні ремонти в сільському будинку культури та загальноосвітній школі.
   У ході зборів поставлено конкретні завдання щодо розвитку населених пунктів на 2018 рік. Найголовнішими є встановлення нової електричної трансформаторної підстанції по вулиці Щаслива (так як 1980-х роках село Сатанівка значно розрослося, збільшилася кількість його жителів, що призвело до потреби у зростанні постачання електричної енергії) та ремонт доріг населених пунктів.
   У своєму виступі сільський голова Євдокія Форостяна подякувала народному депутату України Антону Яценку за фінансові сприяння у вирішенні проблем населених пунктів.
   На зборах виступила завідувач лікарською амбулаторією загальної практики сімейної медицини (ЗПСМ) сімейний лікар Лідія Вівчар, яка проінформувала учасників зборів про реформу в медичній галузі району.      
   Про свою діяльність на сходці звітували депутат районної ради Олександр Дудченко, завідувач дитячого садка «Росинка» Олена Пруненко.
  Перед учасниками сходки виступив начальник відділення поштового зв’язку м. Монастирище Віктор Горинь, який звернув увагу на проблеми галузі поштового зв’язку, а голова кооперативу «Водограй» Михайло Добровецький доповів про дохідну частину бюджету кооперативу, його видатки та оприлюднив заяву про складання повноважень голови кооперативу.
         У ході зборів голова райдержадміністрації Олег Недогода  та заступник голови районної рали Майя Фариба надали відповіді на запитання жителів.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись